Στοίχημα: Θα το παλέψει στο "Έτιχαντ" η Τότεναμ

Η ισοπαλία στο ημίχρονο είναι η πρόταση του Σπύρου Νάσιου στο αποψινό ματς της Premier League ανάμεσα στην Μάντσεστερ Σίτι και την Τότεναμ

Καλησπέρα και καλή Πέμπτη σε όλους! Με το εξ αναβολής παιχνίδι της Premier League ανάμεσα στην Μάντσεστερ Σίτι και την Τότεναμ θα ξεκινήσουμε τις σημερινές μας προτάσεις. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την ήττα στο τοπικό ντέρμπι και πλέον η διαφορά τους από την πρωτοπόρο Άρσεναλ αυξήθηκε στους 8 βαθμούς. Εντός έδρας παραμένει η καλύτερη ομάδα στην κατηγορία.

Δεύτερη ήττα στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές για την Τότεναμ, η οποία έχασε εντός έδρας από την Άρσεναλ με 2-0. Βρίσκεται στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα, σε απόσταση πέντε πόντων από τις θέσεις του Champions League, αλλά κινδυνεύει άμεσα για την απώλεια ενός Ευρωπαϊκού εισιτηρίου. Η ισοπαλία στο ημίχρονο δίνεται σε αρκετά υψηλή τιμή και θα την προτιμήσουμε.

22:00 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Σ. – ΤΟΤΕΝΑΜ  Χ ΗΜ. (2.52)