Κασσελάκης - Σνικ: Συναντήθηκαν και ο ένας δεν ήξερε ποιος είναι ο άλλος!
![](https://sportday.gr/images/2023/11/27/sportday_20231127133123_323693.jpg)
Ο Στέφανος Κασσελάκης κι ο Snik συναντήθηκαν στον δρόμο για πρώτη φορά,με τους δυο τους να μην γνωρίζονται και ακολούθησε ένας ξεκαρδιστικός διάλογος.
Μία τυχαία συνάντηση είχε ο Στέφανος Κασσελάκης με τον Σνικ. Το… στοιχείο της συνάντησης ήταν πως κανένας δεν ήξερε ποιος είναι ο άλλο , και ακολούθησε ένα σουρεαλιστικός διάλογος μεταξύ τους.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ρώτησε τον Σνικ «εσύ ποιος εισαι;» με τον ίδιο να ξαφνιάζεται και να απαντά «εγώ ποιος είμαι;», υποστηρίζοντας ότι είναι ο πιο γνωστός ραπερ στην Ελλάδα.
Όταν ο Σνικ απευθύνθηκε στον Στέφανο Κασσελάκη τον ρώτησε:«Από ποιο κόμμα είσαι φίλε;». Του απάντησε σε αυτό ένας συνεργάτης του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ : «Πλάκα κάνεις τώρα», ενώ έσπευσε να του δώσει και μία κάρτα.
Η συνομιλία τους έκλεισε εγκάρδια με τον Σνικ να λέει στον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ «Φαίνεσαι καλός, δυνατός» ενώ λίγο πριν φύγουν ο Στέφανος Κασσελάκης του είπε: «Κι εσύ έχεις ζακέτα Παρί Σεν Ζερμέν, μ’ αρέσει».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
- Παναθηναϊκός-Μπότεφ 2-1: Η γκάφα του Βιλένα «έσβησε» το πλεονέκτημα και το VAR τον έσωσε από το κάζο
- ΠΑΟΚ: Το deja vu της προετοιμασίας και η μαλλιασμένη γλώσσα του Λουτσέσκου
- Αγγελόπουλοι για Σλούκα: «Δηλώσεις εκτός λογικής - Πίστευα θα ζητήσει συγγνώμη»
- Ολυμπιακός Μεταγραφές: Πλησιάζει ο Βέλντε
- ΕΡΤ Παρίσι 2024: Η παραδοχή, οι δικαιολογίες και οι αυθαιρεσίες Χατζηγεωργίου που δεν σβήνουν!