Tζίτζι – Μπέλα Χαντίντ: Έτσι πανηγύρισαν τη δεύτερη νίκη της Σερένα Γουίλιαμς στο US Open
![](https://sportday.gr/images/2022/09/01/Στιγμιότυπο-οθόνης-1137.png)
Οι αδερφές Τζίτζι και Μπέλα Χαντίντ… τρελάθηκαν με τη νίκη της Σερένα Γουίλιαμς στο US Open και πανηγύρισαν έξαλλα την πρόκριση της Αμερικανίδας τενίστριας στον 3ο γύρο της διοργάνωσης.
Τον δεύτερο αγώνα της Σερένα Γουίλιαμς στο US Open 2022 παρακολούθησαν εκατομμύρια θεατές στον κόσμo. Στις κερκίδες μάλιστα κάθισαν τα πιο λαμπερά αστέρια από τον κόσμο του θεάματος και όχι μόνο.
Αρκετοί σταρ παρακολούθησαν τον αγώνα της Γουίλιαμς εναντίον της Anett Kontaveit την Τετάρτη 31 Αυγούστου. Πιο συγκεκριμένα είδαμε τη Ζεντάγια με τη μητέρα της, τις αδερφές Τζίτζι και Μπέλα Χαντίντι αλλά και τον Τζάρεντ Λέτο και την Άννα Γουίντορ.
Δείτε περισσότερα στο okmag.gr
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
- Παναθηναϊκός-Μπότεφ 2-1: Η γκάφα του Βιλένα «έσβησε» το πλεονέκτημα και το VAR τον έσωσε από το κάζο
- ΠΑΟΚ: Το deja vu της προετοιμασίας και η μαλλιασμένη γλώσσα του Λουτσέσκου
- Αγγελόπουλοι για Σλούκα: «Δηλώσεις εκτός λογικής - Πίστευα θα ζητήσει συγγνώμη»
- Ολυμπιακός Μεταγραφές: Πλησιάζει ο Βέλντε
- ΕΡΤ Παρίσι 2024: Η παραδοχή, οι δικαιολογίες και οι αυθαιρεσίες Χατζηγεωργίου που δεν σβήνουν!