Στοίχημα: Θα το παλέψει στην Δανία η ΑΕΚ Λάρνακας

Οι προτάσεις του Σπύρου Νάσιου για το στοιχηματικό κουπόνι της Τρίτης 19 Ιουλίου

Γεια και χαρά και Καλή Τρίτη σε όλους! Ημέρα προκριματικών Champions League και αύριο έρχεται και η μέρα του Ολυμπιακού, ο οποίος ρίχνεται στη μάχη, αντιμετωπίζοντας στο Ισραήλ την Μακάμπι Χάιφα.

Αφήνουμε για αύριο τον Ολυμπιακό και ξεκινάμε με την αναμέτρηση Καραμπάγκ – Ζυρίχη. Παρά την ήττα με 1-0 στην Πολωνία, η Καραμπάγκ επικράτησε με 5-1 στη ρεβάνς του Αζερμπαϊτζάν και προκρίθηκε επί της Λεχ Πόζναν στο προηγούμενο γύρο. Η Ζυρίχη έκανε την έκπληξη στο περσινό Ελβετικό πρωτάθλημα, κατακτώντας τον τίτλο, αλλά δεν ξεκίνησε καλά τη φετινή σεζόν, γνωρίζοντας βαριά ήττα στην πρεμιέρα από την Γιουνγκ Μπόις με 4-0. Οι Αζέροι διαθέτουν ισχυρή έδρα και θα τους εμπιστευτούμε στον άσο.

Στην Δανία η Μίντιλαντ φιλοξενεί την ΑΕΚ Λάρνακας. Με εντός έδρας ισοπαλία επί της Ράντερς άρχισαν τις εγχώριες υποχρεώσεις τους οι γηπεδούχοι. Η ΑΕΚ Λάρνακας κατέκτησε τη δεύτερη θέση στο Κυπριακό πρωτάθλημα της περσινής σεζόν και για πρώτη φορά στην ιστορία της θα συμμετέχει στα προκριματικά της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Ο άσος δίνεται σε χαμηλά επίπεδα, οι Κύπριοι θα το παλέψουν και θα ποντάρουμε στην ισοπαλία στο  πρώτο ημίχρονο.

Ολοκληρώνουμε τις προτάσεις μας με τον άσο από ημίχρονο της Λουντογκόρετς απέναντι στην Σάμροκ Ρόβερς. Πιο έμπειροι οι Βούλγαροι, θέλουν να πάρουν τη νίκη για να αποκτήσουν προβάδισμα πρόκρισης από το πρώτο ματς.

19:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ – ΖΥΡΙΧΗ 1 (1.95)

20:45 ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ – ΑΕΚ Λ.  X HM. (2.25)

20:45 ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ – ΣΑΜΡΟΚ Ρ. 1 HM. / 1 TEΛ. (2.37)