Στοίχημα: Θα παλέψει για την πρόκριση η ΑΕΚ Λάρνακας

Οι προτάσεις του Σπύρου Νάσιου για το στοιχηματικό κουπόνι της Τρίτης 26 Ιουλίου

Γεια και χαρά και Καλή Τρίτη σε όλους! Ανοίγει σήμερα η αυλαία των επαναληπτικών στα προκριματικά του Champions League και περιμένουμε φυσικά τη μεγάλη αυριανή μάχη του Ολυμπιακού στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» με την Μακάμπι Χάιφα.

Με τα προκριματικά της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης θα ασχοληθούμε και σήμερα και αρχίζουμε με τον επαναληπτικό της ΑΕΚ Λάρνακας με την Μίντιλαντ στην Κύπρο. Ισόπαλη με 1-1 έληξε η αναμέτρηση στην Δανία, με την ΑΕΚ να προηγείται λίγο πριν από το τέλος, αλλά να δέχεται το γκολ της ισοφάρισης μετά από τρία λεπτά. Πιο έμπειροι οι φιλοξενούμενοι, ωστόσο οι Κύπριοι θα κυνηγήσουν την πρόκριση. Με το ανάλογο ρίσκο θα ποντάρουμε στην ισοπαλία.

Συνέχεια με την αναμέτρηση Βικτόρια Πλζεν – Ελσίνκι. Οι Τσέχοι επικράτησαν με 2-1 στο πρώτο ματς της Φινλανδίας, έχοντας αποκτήσει σαφές προβάδισμα πρόκρισης. Είναι πιο ποιοτική και έμπειρη ομάδα και ο άσος από ημίχρονο αξίζει και θα τον εμπιστευτούμε.

Για το τέλος θα πάμε με την ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο στο ματς της Σάμροκ Ρόβερς κόντρα στην Λουντογκόρετς. Οι Βούλγαροι έχουν αποκτήσει μεγάλο προβάδισμα πρόκρισης, μετά από τη νίκη της με 3-0 στην έδρα τους, αλλά ελπίζουμε πως οι Ιρλανδοί θα βγάλουν πάθος και θα πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα, ειδικά στο πρώτο μέρος.

18:30 ΑΕΚ Λ. – ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ Χ (3.40)

20:00 ΠΛΖΕΝ – ΕΛΣΙΝΚΙ 1 ΗΜ. / 1 ΤΕΛ. (2.05)

22:00 ΣΑΜΡΟΚ Ρ. – ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ  Χ ΗΜ. (2.05)