Super League: Η βαθμολογία μετά την επεισοδιακή ισοπαλία του Ολυμπιακού με τον Βόλο στο Πανθεσσαλικό

Ο Ολυμπιακός και ο Βόλος ήταν ισόπαλοι μέχρι το 95ο λεπτό του παιχνιδιού με 2-2, όταν και διακόπηκε προσωρινά το παιχνίδι στη Μαγνησία. Μετά από 55 λεπτά οι ομάδες επέστρεψαν και ολοκλήρωσαν το παιχνίδι χωρίς να συμβεί κάτι άλλο.

O Oλυμπιακός  και ο Βόλος ήταν ισόπαλοι μεχρι το 95ο λεπτό του παιχνιδιού στο Πανθεσσαλικό Στάδιο με 2-2, όταν και διακόπηκε το παιχνίδι από τον διαιτητή Παπαπέτρου εξαιτίας της έντασης που προκλήθηκε στις εξέδρες του γηπέδου. Έπειτα από 55 λεπτά το ματς ξανά άρχισε και ολοκληρώθηκε με ισοπαλία. Αυτή είναι όπως έχει διαμορφωθεί μέχρι στιγμής η βαθμολογία της  Super League.