ΟΦΙ: Αποχώρηση με αιχμές από τον Γιάννη Μαλλιωτάκη
![](https://sportday.gr/images/2021/09/29/88aea6d7-c209-47c1-9d42-314ce43d913c_foto_2_giannis_malliotakis-960x637.jpg)
Ο έμπειρος παράγοντας αποχώρησε μετά από 4 χρόνια ανιδιοτελούς προσφοράς στην ομάδα του ΟΦ Ιεράπετρας δείχνοντας την πικρία του
Παρελθόν αποτελεί μετά από τέσσερα χρόνια από το Δ.Σ του ΟΦ Ιεράπετρας Γιάννης Μαλλιωτάκης, οποίος με ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης άφησε αιχμές.
Αναλυτικά σημείωσε: «Τελικά τίτλοι τέλους για μένα και την αγαπημένη μου ομάδα τον ΟΦΙ θα ήθελα να ευχαριστήσω το Δ.Σ της ομάδας μου για τα τέσσερα υπέροχα χρονιά που ζήσαμε μαζί. Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα όμως τον αδερφό μου Τσελεπή Γιάννη, τον Κ ΞΟΜΠΛΑΡΑΚΗ ΕΜΜ, τον ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΛΕΥΤΕΡ, και τον ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΙΩΡΓ για την άψογη συνεργασία που είχαμε. Εις το επανιδείν λοιπόν σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς πραγματικά. Αλλά κάποιοι πρέπει να μάθουν να φοράνε τα παντελόνια ντρέτα», έγραψε στην ανάρτησή του.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
- Παναθηναϊκός-Μπότεφ 2-1: Η γκάφα του Βιλένα «έσβησε» το πλεονέκτημα και το VAR τον έσωσε από το κάζο
- ΠΑΟΚ: Το deja vu της προετοιμασίας και η μαλλιασμένη γλώσσα του Λουτσέσκου
- Αγγελόπουλοι για Σλούκα: «Δηλώσεις εκτός λογικής - Πίστευα θα ζητήσει συγγνώμη»
- Ολυμπιακός Μεταγραφές: Πλησιάζει ο Βέλντε
- Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Αυτοί είναι οι «Ελληνες» του μπασκετικού τουρνουά