Γιουβέντους - Ελλάς Βερόνα: Το ντεμπούτο του Βλάχοβιτς συνοδεύτηκε με γκολάρα

Γιουβέντους – Ελλάς Βερόνα: Ονειρικό ντεμπούτο πραγματοποιεί ο Ντούσαν Βλάχοβιτς, με τον Σέρβο επιθετικό να χρειάζεται λιγότερο από 13 λεπτά για να πετύχει το πρώτο του τέρμα με τη Γιουβέντους…

Αυτή την ώρα εξελίσσεται το παιχνίδι ανάμεσα σε Γιουβέντους και Ελλάς Βερόνα για την 24η αγωνιστική της Serie A, με την «Γηραιά Κυρία» να προηγείται στο σκορ (1-0), χάρις σ’ ένα εκπληκτικό γκολ του νεοαποκτηθέντος παίκτη της, Ντούσαν Βλάχοβιτς.

Πιο συγκεκριμένα, ο Σέρβος παίκτης της Γιουβέντους, εκμεταλλευόμενος την μπαλιά του Ντιμπάλα, βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ και πλάσαρε ιδανικά τον τερματοφύλακα της Ελλάς Βερόνα.