Στοίχημα: «Καίγεται» για τη νίκη η Τσέλσι

Οι προτάσεις του Σπύρου Νάσιου για το στοιχηματικό κουπόνι της Τετάρτης 5 Οκτωβρίου

Καλησπέρα και Καλή Τετάρτη σε όλους! Ημέρα Champions League και η σημερινή με το ντέρμπι Τσέλσι – Μίλαν να ξεχωρίζει. Αυτό θα είναι και το πρώτο ματς ανάλυσης.

Στο «Στάμφορντ Μπριτζ» και για τον 5ο όμιλο η αναμέτρηση, με τους γηπεδούχους να έχουν μόλις ένα βαθμό και να βρίσκονται στην τελευταία θέση του γκρουπ. Η Μίλαν είναι αήττητη στην πρώτη θέση, έχοντας μια νίκη και μια ισοπαλία στις δυο πρώτες αγωνιστικές. Αλλαγή προπονητή στους «Μπλε» του Λονδίνου, ευελπιστώντας να πετύχουν την πρώτη τους νίκη στη διοργάνωση. Θα ρισκάρουμε και θα ποντάρουμε στον άσο σε συνδυασμό με το No Goal.

Στην Σεβίλλη η ομώνυμη ομάδα φιλοξενεί την Ντόρτμουντ για τον 7ο όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Τον πρώτο τους βαθμό πήραν οι γηπεδούχοι, μετά τη λευκή ισοπαλία στην έδρα της Κοπεγχάγης. Παραμένουν στην τελευταία θέση. Η Ντόρτμουντ είδε τα όνειρα να γκρεμίζονται μέσα σε 4 λεπτά στο «Έτιχαντ», αφού αν και προηγήθηκε, με δυο γκολ στο 80΄ και στο 84΄ η Σίτι πήρε τη νίκη με 2-1. Κομβικό ματς και για τις δυο ομάδες και επιλογή θα είναι η ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο.

22:00 ΤΣΕΛΣΙ – ΜΙΛΑΝ       1 και N.G           (3.00)

22:00 ΣΕΒΙΛΛΗ – ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ        Χ ΗΜ.           (2.25)