Στοίχημα: Δοκιμασία στην Σεβίλλη για Μπάρτσα

Οι προτάσεις του Σπύρου Νάσιου για το στοιχηματικό κουπόνι της Τετάρτης 1ης Φεβρουαρίου

Καλησπέρα και Καλό μήνα σε όλους! Ξεκίνημα στις σημερινές μας επιλογές από την εξ αναβολής αναμέτρηση της Primera Division ανάμεσα στην Μπέτις και την Μπαρτσελόνα. Στην κορυφή της βαθμολογίας παραμένουν οι «μπλαουγκράνα», που αποσπάστηκαν πέντε βαθμούς από τη δεύτερη Ρεάλ. Διαθέτουν την καλύτερη αμυντική γραμμή στο πρωτάθλημα, έχοντας δεχτεί μόλις έξι τέρματα.

Η Μπέτις μάχεται για την είσοδο στις θέσεις που οδηγούν στο Champions League και εντός έδρας έχουν ηττηθεί μόλις μια φορά. Δεν είναι εύκολο το παιχνίδι για την Μπαρτσελόνα και θα επιλέξουμε να ποντάρουμε στην ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο.

Στον επαναληπτικό των ημιτελικών του Λιγκ Καπ Αγγλίας η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ φιλοξενεί στο «Όλντ Τράφορντ» την Νότιγχαμ Φόρεστ και θα στηρίξουμε τον άσο από το πρώτο ημίχρονο.

Οι «κόκκινοι διάβολοι» έχουν αποκτήσει ισχυρό προβάδισμα πρόκρισης για τον τελικό, μετά τη νίκη τους με 0-3 στο πρώτο παιχνίδι. Θέλουν να πετύχουν ένα γρήγορο γκολ για να τελειώσουν από νωρίς την υπόθεση πρόκριση, τη στιγμή που οι φιλοξενούμενοι έχουν ως βασικό στόχο της χρονιάς την εξασφάλιση της παραμονής στην Premier League.

22:00 ΜΠΕΤΙΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  ΧΗΜ. (2.25)

22:00 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΝΟΤΙΓΧΑΜ  1 ΗΜ. / 1 ΤΕΛ. (2.05)