Στοίχημα: Και Νάπολι και Όσιμεν

Οι επιλογές του Σπύρου Νάσιου για το στοιχηματικό κουπόνι της Τετάρτης 15 Μαρτίου

Η Νάπολι φιλοξενεί την Άιντραχτ Φρανκφούρτης στο «Ντιέγκο Μαραντόνα» και βρίσκεται αγκαλιά με την πρόκριση στα προημιτελικά του Champions League μετά τη νίκη της με 2-0 στην Γερμανία.

Οι Ιταλοί είναι η πιο φορμαρισμένη ομάδα στην Ευρώπη και στο πρώτο παιχνίδι ήταν οι απόλυτοι κυρίαρχοι. Πέτυχαν από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, έχασαν πέναλτι με τον Κβαρατσχέλια και αρκετές ευκαιρίες για να διευρύνουν το σκορ. Οι Γερμανοί υπέκυψαν και γνωρίζουν πως η αποστολή τους είναι πάρα πολύ δύσκολη και ουσιαστικά έχουν αποκλειστεί από τη συνέχεια της διοργάνωσης.

Ο άσος από το πρώτο ημίχρονο δίνεται σε ικανοποιητική απόδοση και θα τον εμπιστευτούμε. Η δεύτερη πιο ρισκαδόρικη περίπτωση πονταρίσματος θα είναι ο Νιγηριανός στράικερ της Νάπολι Όσιμεν να βρει πρώτος δίχτυα.

22:00 ΝΑΠΟΛΙ – ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.  1 ΗΜ. / ΤΕΛ. (2.20)