Στοίχημα: Δυσκολεύει τη Νάπολι η Λέτσε

Οι επιλογές του Σπύρου Νάσιου για το ματς που ανοίγει την αυλαία της 29ης αγωνιστικής στην Serie A ανάμεσα στην Λέτσε και την Νάπολι

Καλησπέρα και Καλή Παρασκευή σε όλους! Στην 29η αγωνιστική της Serie A η Λέτσε υποδέχεται στο «Βία Ντελ Μάρε» την πρωτοπόρο της βαθμολογίας και μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του τίτλου Νάπολι. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από πέντε συνεχόμενες ήττες, αλλά έχουν αποκτήσει διαφορά ασφαλείας από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Οι φιλοξενούμενοι γνώρισαν βαριά εντός έδρας ήττα από την Μίλαν με 4-0, στην πρόβα ενόψει του μεταξύ τους αγώνα για τα προημιτελικά του Champions League. Παραμένουν σε μεγάλη απόσταση από τους υπόλοιπους διεκδικητές και το μόνο που απομένει είναι η μαθηματική κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Η Λέτσε πάντα παλεύει τα ματς με την Νάπολι. Πρώτη μας επιλογή είναι η ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο. Δεύτερη και πιο ρισκαδόρικη περίπτωση θα είναι η ισοπαλία στα πρώτα 45 λεπτά σε συνδυασμό με το διπλό ως τελικό αποτέλεσμα.

20:00 ΛΕΤΣΕ – ΝΑΠΟΛΙ  Χ ΗΜ. (2.10)