Στοίχημα: Απόδοση 5.10 στην Ολλανδία

Οι προτάσεις του Σπύρου Νάσιου για τη σημερινή ρεβάνς των ημιτελικών του Conference League ανάμεσα στην Άλκμααρ και την Γουέστ Χαμ

Στη ρεβάνς της αναμέτρησης Άλκμααρ – Γουέστ Χαμ για τους «4» του Conference League θα ποντάρουμε αρχικά στην ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο.

Η ομάδα των Παυλίδη και Χατζηδιάκου προηγήθηκε στην Αγγλία, αλλά η Γουέστ Χαμ με αντεπίθεση και δυο γκολ σε εννιά λεπτά ανέτρεψε το σκορ και απέκτησε προβάδισμα τελικού με 2-1. Θα προσπαθήσει να ανοίξει νωρίς το σκορ, αλλά οι Άγγλοι έχουν πιο ποιοτική ομάδα και θέλουν να κλείσουν τη χρονιά, συμμετέχοντας σε ένα τελικό ευρωπαϊκής διοργάνωσης.

Υψηλό κίνητρο και για τους δυο αντιπάλους και θα ρισκάρουμε στη δεύτερη περίπτωση πονταρίσματος. Θα πάμε με την ισοπαλία στο ημίχρονο σε συνδυασμό την ισοπαλία ως τελικό αποτέλεσμα.

22:00 ΑΛΚΜΑΑΡ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ  XHM. (2.20)