Μπαμ FC: Χειροπέδες σε 22χρονο οπαδό που προσπάθησε να μπει στο γήπεδο με ναυτική φωτοβολίδα!
![](https://sportday.gr/images/2023/05/08/ΜΠΑΛΑ-960x640.jpg)
eurokinissi
Συνελήφθη 22χρονος οπαδός που προσπάθησε να μπει στο γήπεδο της Μίκρας για τον αγώνα της Μπαμ FC με τον Ατρόμητο Πλαγιαρίου, έχοντας κρυμμένη ναυτική φωτοβολίδα στο μανίκι του!
Η Μπαμ FC αποτελεί φαινόμενο και το… παραμύθι της δημιουργίας της κατακλύζει τα social media. Δημιουργήθηκε το 2022 από τους Youtubers, Χάρη Μηλιώνη και Χάρη Τάσσο κι από το Γ’ τοπικό Θεσσαλονίκης που ξεκίνησαν, ονειρεύονται να φτάσουν στη Super League!
Στον κυριακάτικο αγώνα (25/02) της Μπαμ FC ωστόσο κόντρα στον Ατρόμητο Πλαγιαρίου, συνέβη το απίστευτο. Ένας 22χρονος οπαδός προσπάθησε να περάσει στο γήπεδο της Μίκρας μια ναυτική φωτοβολίδα, την οποία είχε κρυμμένη στο μανίκι του! Ο νεαρός συνελήφθη και αναμένεται να οδηγηθεί ενώπιον του Εισαγγελέα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
- Παναθηναϊκός-Μπότεφ 2-1: Η γκάφα του Βιλένα «έσβησε» το πλεονέκτημα και το VAR τον έσωσε από το κάζο
- ΠΑΟΚ: Το deja vu της προετοιμασίας και η μαλλιασμένη γλώσσα του Λουτσέσκου
- Αγγελόπουλοι για Σλούκα: «Δηλώσεις εκτός λογικής - Πίστευα θα ζητήσει συγγνώμη»
- Ολυμπιακός Μεταγραφές: Πλησιάζει ο Βέλντε
- ΕΡΤ Παρίσι 2024: Η παραδοχή, οι δικαιολογίες και οι αυθαιρεσίες Χατζηγεωργίου που δεν σβήνουν!