ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Το ασύλληπτο γκολ του Αγκιμπού στο ΟΑΚΑ! (Vid)

Δυνατά μπήκε ο Ολυμπιακός στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, για το ματς του πρωταθλήματος!

Μόλις στο 1ο λεπτό του αγώνα και συγκεκριμένα στα 58 δευτερόλεπτα, οι «ερυθρόλευκοι» μπόρεσαν να προηγηθούν και μάλιστα με γκολάρα! Συγκεκριμένα, η ομάδα του Πειραιά έκανε την πρώτη της επίθεση με τον Μασούρα από τα δεξιά ο οποίος κέρδισε το κόρνερ.

Το εκτέλεσε ο ίδιος, με Παπασταθόπουλο, Σισέ να προσπαθούν για την κεφαλιά, ωστόσο η μπάλα να πηγαίνει λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή. Εκεί όπου ήταν ο Αγκιμπού Καμαρά ο οποίος με σουτ με το δεξί πόδι πάνω στην κίνηση, την έστειλε… συστημένη στα δίχτυα του Στάνκοβιτς στο… παραθυράκι της εστίας του για το 0-1 του αγώνα!

Δείτε το υπέροχο γκολ του Αγκιμπού Καμαρά, μόλις στο 1ο λεπτό της αναμέτρησης στο ΟΑΚΑ…