Ντόριν Ροτάριου: «Θα ήταν πιο δίκαιο το 0-1 στο πρώτο μέρος»

Για την ήττα της ομάδας του μίλησε ο επιθετικός του Ατρομήτου, Ντόριν Ροτάριου, ο οποίος τόνισε πως θα μπορούσαν να έχουν πάρει το προβάδισμα από το πρώτο κιόλας μέρος.

Για κατάθεση… ψυχής έκανε λόγο ο Ντόριν Ροτάτιου στις δηλώσεις που έκανε μετά το τέλος του αγώνα και την ήττα του Ατρομήτου από τον ΠΑΟΚ με 1-0.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ρουμάνου επιθετικού:

«Είχαμε πολλές ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο και θα ήταν πολύ πιο δίκαιο το 0-1. Αλλά παρόλο αυτά χάσαμε το παιχνίδι, αλλά θα συνεχίσουμε να δουλεύουμε.

Η διαφορά στα δύο ημίχρονα είναι πως ήμασταν πάρα πολύ κουρασμένοι, αφού είχαμε δώσει ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι πριν τρείς ημέρες. Αλλά αυτό είναι το ποδόσφαιρο, αν και εμείς δώσαμε το 100% των δυνατοτήτων μας παρόλο αυτά ηττηθήκαμε».

Για τους συμπατριώτες του Λουτσέσκου και Μιτρίτσα: «Με αυτούς τους δύο συμπατριώτες μου, είχαμε μια μικρή συνομιλία και ευχηθήκαμε ο ένας στον άλλον καλή επιτυχία».